SERVİS-BAKIM
TANSAN sadece ürün kalitesinde değil hizmet ve servis kalitesinde de en iyiyi hedeflemektedir. İmalatı firmamızda tamamlanan ürünlerimiz 2 yıl boyunca işçilik ve malzeme hatalarına karşı garantilidir. Ayrıca çalışma saatlerimiz içerisinde ihtiyacınız olan servis, bakım veya tamir işlemlerinizi yaptırmanız için en az 2 gün önceden randevu almanızı öneririz.

TEHLİKELİ MADDE TAŞIYAN ARAÇLARA YÖNELİK MUAYENE MERKEZİ
Muayene merkezimiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 04.07.2017 tarih ve 29691 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Tehlikeli Madde Taşıyan Araç ve Üst Yapıların Teknik Muayeneleri Hakkında Yönetmelik” kapsamında 0,5 bar altındaki akaryakıt, bitüm ve kimya tankerleri için yetkilendirilmiştir.

Muayene merkezimiz TSE Tamirat/Tadilatçı sertifikasına sahip tesisimizde konusunda uzman personellerimizle
- ADR Araç Uygunluk
- Taşıt uygunluk
- Periyodik Muayene
- Ara Muayene
- İstisnai Muayene
Hizmetleri vermektedir.

Randevu ve muayeneler ile ilgili bilgi almak için 0232 878 22 44 nolu telefondan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

SERVİS HİZMETLERİ
Tansan Kazan Ltd.Şti. Müşteri Satış sonrası servis ile müşteriye garanti vermeyi kalite politikası olarak benimsemiştir. Firmamız bünyesinde Servis bölümü olarak kurulu olan, Yurt içine ve Yurt dışına servis hizmeti veren uzman kadromuz; sorunları çözebilmek için müşterilerimizin hizmetindedir.

GARANTİ
Ürettiğimiz ürünler kullanım ve kullanıcı hataları hariç, imalat ve montaj hatalarına karşı iki yıl süre ile garantilidir. Yedek parça desteği: Tansan Kazan Ltd.Şti. üretimini yaptığı her ürün için yedek parça temin desteğini müşterilerimize taahhüt etmektedir.

 

ÜRÜNLERE GİT
servis servis
Müşteri Kabul Görevlisi:
Ümit DEMİRDELEN - 0 532 307 77 01
umit@tansantanker.com
Teknik Yönetici Yrd. / Muayene Uzmanı:
Gökçen AKTAŞ - 0 535 345 87 40       
randevu@tansantanker.com
Muayene ve Kanal Personeli:
Ahmet KOÇAK - 0 539 266 18 35
Teknik Yönetici:
Gökay ÖZTURAN - 0 553 989 49 68
gokay@tansantanker.com